PE014005
Numer produktu DigiKey
PB353-ND
Producent
Numer produktu producenta
PE014005
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 5V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PE014005 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Napięcie wymuszenia działania
3,8V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,5V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
8 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
8 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro-nikiel (AgNi)
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, VDE
Napięcie przełączania
400V~ (maks.)
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2000VA
Rezystancja cewki
125 Ohms
Prąd cewki
40 mA