YR1B8K66CC | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | YR1B8K66CC |
Opis | RES 8.66K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 8.66 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | YR1B8K66CC Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±15ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 155°C |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,091" x 0,248" (2,30mm x 6,30mm) (śr. x dł.) |