YR1B86K6CC
Numer produktu DigiKey
1712-YR1B86K6CCCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-YR1B86K6CCTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
YR1B86K6CC
Opis
RES 86.6K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
86.6 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YR1B86K6CC Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,248" (2,30mm x 6,30mm) (śr. x dł.)