YR1B243KCC
Numer produktu DigiKey
1712-YR1B243KCCCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-YR1B243KCCTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
YR1B243KCC
Opis
RES 243K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
243 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,248" (2,30mm x 6,30mm) (śr. x dł.)