TYC0805B102KJT jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 24 640
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 54 047
Arkusz danych
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 446
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 578
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TYC0805B102KJT
Numer produktu DigiKey
TYC0805B102KJT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TYC0805B102KJT
Opis
CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)