TLM1JER015FTD
Numer produktu DigiKey
1712-TLM1JER015FTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TLM1JER015FTD
Opis
TLM 0603 0.125W R015 1% 100PPM 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 mOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)