TE50BR12J
Numer produktu DigiKey
1712-TE50BR12J-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE50BR12J
Opis
TE 50W R12 5% BRACKET
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 mOhms ±5% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±400ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Funkcje
Ognioodporność, bezpieczeństwo
Opakowanie
Skrzynka
Charakterystyka mocowania
Wsporniki
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,102" x 4,016" (28,00mm x 102,00mm) (śr. x dł.)
Rezystancja
120 mOhms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,520" (64,00mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
50W