TE2500B47RJ
Numer produktu DigiKey
A131311-ND
Producent
Numer produktu producenta
TE2500B47RJ
Opis
RES CHAS MNT 47 OHM 5% 2500W
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 2500W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±440ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rezystancja
47 Ohms
Rozmiar / wymiar
2,362" x 23,622" (60,00mm x 600,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%
Moc (W)
2500W