SQPW510RJ
Numer produktu DigiKey
A137434-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQPW510RJ
Opis
RES 10 OHM 5% 5W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 5W Rezystory przewlekane Osiowa Powlekane cementem, ognioszczelne, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo Uzwojenie
Kategoria
Funkcje
Powlekane cementem, ognioszczelne, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,354" x 0,866" (10,00mm x 9,00mm x 22,00mm) (prostokątne x dł.)