SQMBW10110RJ
Numer produktu DigiKey
1712-SQMBW10110RJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQMBW10110RJ
Opis
SQMB10 110R (WIRE) 5%
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
110 Ohms ±5% 10W Rezystory przewlekane Promieniowe Powlekane cementem, ognioszczelne, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo Uzwojenie
Modele EDA/CAD
SQMBW10110RJ Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powlekane cementem, ognioszczelne, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,787" x 0,394" (20,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,181" (30,00mm)