SQBW6047RJ
Numer produktu DigiKey
1712-SQBW6047RJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQBW6047RJ
Opis
SQB60 47R (WIRE) 5% FASTON
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 60W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SQBW6047RJ Modele
Kategoria
Skład
Uzwojenie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Powlekane cementem, ognioszczelne, odporne na wilgoć, bezpieczeństwo
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
3,543" x 0,709" (90,00mm x 18,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
47 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Moc (W)
60W