SQBW5082RJ
Numer produktu DigiKey
1712-SQBW5082RJ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQBW5082RJ
Opis
SQB50 82R (WIRE) 5% FASTON
Szczegółowy opis
82 Ohms ±5% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
SQBW5082RJ Modele
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
3,543" x 0,748" (90,00mm x 19,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
82 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±5%
Moc (W)
50W