SMW520RJT
Numer produktu DigiKey
A131724TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A131724CT-ND - Taśma cięta (CT)
A131724DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMW520RJT
Opis
RES SMD 20 OHM 5% 5W 5329
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Ohms ±5% 5W Mikroukład rezystory 5329 (13573 metryczne) Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMW520RJT Modele
Kategoria
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
5329 (13573 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,287" (13,50mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,280" (7,10mm)