SMA-A0207FTDT470K
Numer produktu DigiKey
1712-SMA-A0207FTDT470KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-SMA-A0207FTDT470KCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-SMA-A0207FTDT470KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA-A0207FTDT470K
Opis
RES 470K OHM 1% 1W MELF 0207
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMA-A0207FTDT470K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
MELF, 0207
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,232" (2,20mm x 5,90mm) (śr. x dł.)