RU73X2A19K1LTDF
Numer produktu DigiKey
RU73X2A19K1LTDF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RU73X2A19K1LTDF
Opis
RES 19.1 KOHM 0.01% 1/10W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.1 kOhms ±0,01% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RU73X2A19K1LTDF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±2ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)