RT73F2B115KBTD
Numer produktu DigiKey
1712-RT73F2B115KBTDTR-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT73F2B115KBTD
Opis
RT 2B 0.33W 115K 0.1% 25PPM 5K R
Szczegółowy opis
115 kOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Skrzynka
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)