RT73F2A274KBTD
Numer produktu DigiKey
1712-RT73F2A274KBTDTR-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT73F2A274KBTD
Opis
RT 2A 0.25W 274K 0.1% 25PPM 5K R
Szczegółowy opis
274 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Skrzynka
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)