RT73F1J249RBTD
Numer produktu DigiKey
1712-RT73F1J249RBTDTR-ND
Producent
Numer produktu producenta
RT73F1J249RBTD
Opis
RT 1J 0.2W 249R 0.1% 25PPM 5K RL
Szczegółowy opis
249 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)