RT73F1E31K6BTH
Numer produktu DigiKey
1712-RT73F1E31K6BTHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RT73F1E31K6BTH
Opis
RT 1E 0.125W 31K6 0.1% 25PPM 10K
Szczegółowy opis
31.6 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)