RQ73C2B200RBTD
Numer produktu DigiKey
A139739TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A139739CT-ND - Taśma cięta (CT)
A139739DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C2B200RBTD
Opis
RES 200 OHMS 0.1% 0.4W 1206
Szczegółowy opis
200 Ohms ±0,1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RQ73C2B200RBTD Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)