RQ73C2A332KBTD
Numer produktu DigiKey
A140044TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A140044CT-ND - Taśma cięta (CT)
A140044DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C2A332KBTD
Opis
RES 332 KOHMS 0.1% 1/5W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
332 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RQ73C2A332KBTD Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)