RQ73C2A2K26BTDF
Numer produktu DigiKey
1712-RQ73C2A2K26BTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RQ73C2A2K26BTDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RQ73C2A2K26BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C2A2K26BTDF
Opis
RQ 0805 2K26 0.1% 10PPM 1K RL
Szczegółowy opis
2.26 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)