RQ73C2A20KBTD
Numer produktu DigiKey
A139703TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A139703CT-ND - Taśma cięta (CT)
A139703DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C2A20KBTD
Opis
RES 20 KOHMS 0.1% 1/5W 0805
Szczegółowy opis
20 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RQ73C2A20KBTD Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)