RQ73C1E57R6BTD
Numer produktu DigiKey
A139438TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A139438CT-ND - Taśma cięta (CT)
A139438DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C1E57R6BTD
Opis
RES 57.6 OHMS 0.1% 1/16W 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
57.6 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RQ73C1E57R6BTD Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)