RQ73C1E1K82BTD
Numer produktu DigiKey
A140410TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A140410CT-ND - Taśma cięta (CT)
A140410DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C1E1K82BTD
Opis
RES 1.82 KOHMS 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.82 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RQ73C1E1K82BTD Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)