RQ73C1E1K5BTD
Numer produktu DigiKey
A140262TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A140262CT-ND - Taśma cięta (CT)
A140262DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C1E1K5BTD
Opis
RES 1.5 KOHMS 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
1.5 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RQ73C1E1K5BTD Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)