RP73PF2A10K5BTDF
Numer produktu DigiKey
1712-RP73PF2A10K5BTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RP73PF2A10K5BTDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RP73PF2A10K5BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP73PF2A10K5BTDF
Opis
RES SMD 10.5K OHM 0.1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10.5 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RP73PF2A10K5BTDF Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)