RP73PF1J187KBTDF
Numer produktu DigiKey
1712-RP73PF1J187KBTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RP73PF1J187KBTDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RP73PF1J187KBTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP73PF1J187KBTDF
Opis
RES SMD 187K OHM 0.1% 1/6W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
187 kOhms ±0,1% 0,167W, 1/6W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP73PF1J187KBTDF Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)