RP73PF1E9R53BTD jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 752
Arkusz danych
9.53 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RP73PF1E9R53BTD
Numer produktu DigiKey
1712-RP73PF1E9R53BTDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RP73PF1E9R53BTD
Opis
RP 1E 0.1W 9R53 0.1% 25PPM 5K RL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)