RP73PF1E61K9BTDF
Numer produktu DigiKey
RP73PF1E61K9BTDF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RP73PF1E61K9BTDF
Opis
RES 61.9K OHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
61.9 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP73PF1E61K9BTDF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)