RP73PF1E16R5BTDF
Numer produktu DigiKey
1712-RP73PF1E16R5BTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RP73PF1E16R5BTDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RP73PF1E16R5BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP73PF1E16R5BTDF
Opis
RES 16.5 OHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.5 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP73PF1E16R5BTDF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)