RP73D2B324RBTDF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
324 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RP73D2B324RBTDF
Numer produktu DigiKey
RP73D2B324RBTDF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RP73D2B324RBTDF
Opis
RES SMD 324 OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RP73D2B324RBTDF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)