RP73D2B12K1BTG
Numer produktu DigiKey
RP73D2B12K1BTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP73D2B12K1BTG
Opis
RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
12.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RP73D2B12K1BTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Listwa
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)