RP73D2A38R3BTG
Numer produktu DigiKey
RP73D2A38R3BTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP73D2A38R3BTG
Opis
RES SMD 38.3 OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38.3 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP73D2A38R3BTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Opakowanie
Listwa
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)