RP73D2A22R6BTG
Numer produktu DigiKey
RP73D2A22R6BTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP73D2A22R6BTG
Opis
RES SMD 22.6 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
22.6 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RP73D2A22R6BTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Opakowanie
Listwa
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)