RP73D1J261KBTG
Numer produktu DigiKey
RP73D1J261KBTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP73D1J261KBTG
Opis
RES SMD 261K OHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
261 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP73D1J261KBTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Opakowanie
Listwa
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)