RN73C2A49K9BTG
Numer produktu DigiKey
1676353-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN73C2A49K9BTG
Opis
RES SMD 49.9KOHM 0.1% 1/10W 0805
Szczegółowy opis
49.9 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RN73C2A49K9BTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)