RN73C1J9K53BTDF
Numer produktu DigiKey
1712-RN73C1J9K53BTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RN73C1J9K53BTDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RN73C1J9K53BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73C1J9K53BTDF
Opis
RES SMD 9.53KOHM 0.1% 1/16W 0603
Szczegółowy opis
9.53 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RN73C1J9K53BTDF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)