RN73C1J825RBTG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
825 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73C1J825RBTG
Numer produktu DigiKey
RN73C1J825RBTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN73C1J825RBTG
Opis
RES SMD 825 OHM 0.1% 1/16W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73C1J825RBTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Opakowanie
Listwa
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)