RN73C1J1K02BTDF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RN73C1J1K02BTDF |
Opis | RES SMD 1.02KOHM 0.1% 1/16W 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.02 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RN73C1J1K02BTDF Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Seria | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa dostawcy urządzenia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |