RN73C1E8K06BTDF
Numer produktu DigiKey
1712-RN73C1E8K06BTDFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RN73C1E8K06BTDFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RN73C1E8K06BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RN73C1E8K06BTDF
Opis
RES SMD 8.06KOHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
8.06 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RN73C1E8K06BTDF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)