RN73C1E64R9BTDF
Numer produktu DigiKey
RN73C1E64R9BTDF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN73C1E64R9BTDF
Opis
RES SMD 64.9 OHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
64.9 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RN73C1E64R9BTDF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Bazowy numer produktu
Skład
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 1 000 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
1 000W magazynie