RN73C1E15KBTG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Susumu
W magazynie: 1 664
Arkusz danych
15 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN73C1E15KBTG
Numer produktu DigiKey
RN73C1E15KBTG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN73C1E15KBTG
Opis
RES SMD 15K OHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN73C1E15KBTG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Listwa
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)