RLW73PA3FR068TE nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
68 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLW73PA3FR068TE
Numer produktu DigiKey
1712-RLW73PA3FR068TETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RLW73PA3FR068TECT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RLW73PA3FR068TEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RLW73PA3FR068TE
Opis
RLW73P A3 1% R068 200PPM 4K RL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,248" (3,10mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)