RLW73PA3FR056TE
Numer produktu DigiKey
1712-RLW73PA3FR056TETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RLW73PA3FR056TECT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RLW73PA3FR056TEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RLW73PA3FR056TE
Opis
RLW73P A3 1% R056 200PPM 4K RL
Szczegółowy opis
56 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,248" (3,10mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)