RLW73A2FR027TD | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RLW73A2FR027TD |
Opis | RLW73 A2 1% R027 600PPM 5K RL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 27 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Wykrywanie prądu Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±600ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |