RLW73A2FR022TD
Numer produktu DigiKey
1712-RLW73A2FR022TDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RLW73A2FR022TDCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RLW73A2FR022TDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RLW73A2FR022TD
Opis
RLW73 A2 1% R022 600PPM 5K RL
Szczegółowy opis
22 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)