RLW73A2FR010TD
Numer produktu DigiKey
1712-RLW73A2FR010TDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1712-RLW73A2FR010TDCT-ND - Taśma cięta (CT)
1712-RLW73A2FR010TDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RLW73A2FR010TD
Opis
RLW73 A2 1% R010 600PPM 5K RL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,049" x 0,079" (1,25mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)