RL73N1JR56JTD
Numer produktu DigiKey
A138789TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A138789CT-ND - Taśma cięta (CT)
A138789DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL73N1JR56JTD
Opis
RES 0.56 OHM 5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 mOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RL73N1JR56JTD Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)