RL73N1JR39JTD
Numer produktu DigiKey
A138787TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A138787CT-ND - Taśma cięta (CT)
A138787DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RL73N1JR39JTD
Opis
RES 0.39 OHM 5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 mOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RL73N1JR39JTD Modele
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)